GEÇMİŞTEN BUGÜNE BOSFOR BİLİŞİM

Sektördeki tecrübe ve birikimiyle 2007 yılında kurulan firmamız, Logo Yazılım Kurumsal İş Ortağı ve Logo Yazılım Çözüm Ortağı olarak hizmet vermektedir. Logo ürünleri satışı, kurulumu ve desteğinin yanısıra Logo'ya bağlı veya tamamen bağımsız size özel sektörel bazlı ürünler geliştirmekte ve çözümler üretmekteyiz.

İşletmelerin beklentilerini bilen ve bu beklentilere en uygun çözümlerle cevap veren Bosfor Bilişim, bölgesindeki başarılarına her yıl yenilerini eklemektedir. Son 3 yıldır Logo tarafından Akdeniz Bölge 1.si olarak ödüllendirilmekteyiz.

Her biri alanında uzman ekimizle, ihtiyacınız olan çözümler sunuyoruz. Masaüstü, Web, Mobil uygulamalar geliştiriyoruz. Logo ile çalışan veya tamamen size özel yazılımlar hazırlıyoruz. Bugün birçok büyük kuruluşun hizmet aldığı Bosfor, çalışmalarını hızla sürdürüyor.

Logo Çözüm ortağı olan firmamız, Logo'nun tüm ürünlerinin satış ve kurulumunu yapmaktadır. İstekleriniz doğrultusunda Logo'ya entegre veya tamamen bağımsız size özel çözümler geliştiriyoruz. Her biri alanında uzman ekibimizle masaüstü, web ve mobil uygulamalar geliştiriyor, işinize değer katıyoruz. Soru ve taleplerinize kısa sürede yanıt verebilmek için hazırlanmış online destek sistemi talep.biz aklınıza takılan her konuda yardımınıza hazır. Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için tıklayın.