NAKİT AKIŞ OTOMASYONU

Nakit Kaynakları Tespit Etmek ve Yönetmek 

Nakit Akış Yazılımımız, mevcut finansal bilgileri dahili olarak veya Logo ERP ürünleri  aracılığıyla toplayıp, gelecekteki finansal performansınızı ölçümlemek amacıyla geliştirilmiştir. 

Yararlanılan  gelir ve gider verilerinin nakit akış tablosunda birleştirilerek günlük veya aylık olarak nakit ihtiyacı veya fazlalığını  analiz edilmesine , gerekli önlemlerin önceden alınabilmesine olanak sağlamaktadır. 

Geniş Raporlama Özelliği

Yöneticilerinize programın içindeki hazır raporları verebileceğiniz gibi kendi raporunuzu ihtiyacınıza göre şekillendirip sunabilirsiniz. 

Program , bulunduğunuz gün itibari ile verileri oluşturup geçmiş tarihli bilgiler ile sizi yormaz. 

Günlük ve aylık gelir - gider farkını ana ekranda görüntüleyebilir , raporlama yapabilirsiniz. 

Çeklerin nakit değeri üzerindeki vade tarihinde gösterilir. Buna bağlı olarak çeklerinizin  - senetlerinizin vadesinde elinizdeki nakit değerini raporlayabilir , ödeme ve tahsilatlarınızı takip edebilirsiniz. 

Toplam bakiye gösterme özelliği  ile bir önceki günün gelir-gider farkını da toplayarak ileri tarihli raporlarınızda nakit durumunuzu önceden tespit edebilirsiniz. 

Pivot tablo özelliği ile grafik ayarlarını yapabilir , kendinize göre görselliği zenginleştirebilirsiniz. Kullanıcıya özel renklendirme stilleri ekleyebilir , exceldeki tüm özellikleri kullanarak raporlarınızı kişiselleştirebilirsiniz. 

Kullanıcı öndeğer rapor tasarımlarını dilerseniz diğer kullanıcıların da görmesini sağlayabilir ,  kendilerine göre diğer kullanıcıların rapor dizaynlarını etkilemeden oluşturabilmelerini sağlayabilirsiniz.  

Grup firmaların kendi aralarındaki virman işlemlerini takip edebilir , raporlayabilirsiniz. 

Raporlama dövizi ile TL tutarları Döviz bazında , Dövizli tutarları TL bazında çevirerek nakit durumunuzu raporlayabilirsiniz. 

NAKİT AKIŞ OTOMASYONU

Temel Özellikleri
Kullanım Alanı : (B2B), Ticaret, İşletmeler, Kobi, Satış, Toptan, Pareakende

Kullanım Kılavuzu
Daha fazla detaylı yardım için kullanım klavuzuna bakınız. Kullanım klavuzu programın güncellemesi ile birlikte yenilenmektedir.


Broşür
Ürün hakkında tanıtım ve ürün içeriği hakkında dökumanlar için indirip içeriğe bakınız.

DETAYLI BİLGİ İÇİN