Tiger Bayi Yönetim Sistemi

Firma - bayi arasında iletişimin tek bir merkezden yürütülmesi sağlanarak, bayilerin sipariş verebilecekleri, verilen siparişlerin kontrolünü sağlayabilecekleri, çek, senet, irsaliye ve ekstrelerinin takibini yapabilecekleri, şirket veya ürünlerle ilgili şikayetlerini bildirebilecekleri, güncel ekstre talep edebilecekleri kapsamlı bir bayi yönetim sistemi olan programımız esnek yapısı ile firmaya özgün olarak tasarlanabilmektedir.

Özellikler

? Sipariş modülü ile sipariş verilebilmekte, verilen siparişlerin durum takibi kolay bir şekilde yapılabilmektedir.

? Siparişten teslimat işlemlerine kadar olan tüm süreçlerdeki işlemlerin hızlı ve doğru bir şekilde gerçekleştirilmesi ile zaman ve maliyetten tasarruf sağlanmaktadır.

? Sorunsuz ve güvenilir alt yapısı ve kullanımı kolay ara yüzü bulunmaktadır.

? Firmaya özel tasarımlar geliştirilerek kurumsallık sağlanabilmektedir.

? Bayiler kendi cari hesaplarını ve hesap hareketlerini sistem üzerinden kontrol edebilmektedir.

? Bayiler çek, senet, irsaliye ve ekstrelerinin takibini kolay ve detaylı bir şekilde yapabilmektedir.

? Bayilerin firmalarla ilgili şikayetlerini görsellerle destekleyerek bildirebilmeleri, şikayetleri ile ilgili yapılan işlemlerin sonuçları bayilerin mail adreslerine gönderilerek bilgilendirmeleri sağlanabilmektedir.

? Bayiler firma ürünleri ile ilgili en güncel bilgileri kolay bir şekilde firmadan talep ederek bu bilgilere ulaşım sağlayabilmektedir.

? Logo ürünleriyle tam entegre çalışmaktadır.

Responsive özelliği ile tüm cihazlara uyumlu

Bayi Yönetim Sistemi Programımız tüm cihazlara(masaüstü, tablet, mobil) entegre olarak sistem içerisinde bulunan yazı, resim, menü ve diğer elementlerin boyutlarını otomatik olarak ayarlamakta ve kullanıcısına kolay kullanılabilirlik ile istediği menüye hızlı ulaşmasına olanak sağlamaktadır.

Ana Modüller

Mali Durum, Duyurular, Siparişler ve Şikayetler programın ana modüllerini oluşturur.

Mali Durum Modülü

Vadesi Gelmeyen Çekler, Vadesi Gelmeyen Senetler, Teslim Edilmemiş Siparişler, Faturası Kesilmemiş İrsaliyeler ve Ekstre bilgilerinin görüntülendiği modüldür. Bu alandan bayilerin cari bilgileri ve hesap hareketleri sistem üzerinden görüntülenebilmektedir. Bayi ekstre bilgileri ilgili tarih aralıkları seçilip filtreleme uygulanarak detaylı ve hızlı bir şekilde görüntülenebilmektedir.

Duyurular Modülü

 

Sistemle ilgili güncel ve geçmişteki duyuruların listelendiği ve detaylarının görüntülendiği modüldür. Okunmuş duyurular farklı renkte belirtilerek, güncel duyurularla karışması önlenmiştir böylece güncel duyurulara hızlı ulaşım sağlanabilmektedir.

 

Siparişler Modülü

ipariş modülü ile sisteme yeni sipariş girişi yapılabilmektedir. Sistemde bulunan teslim edilmemiş siparişleri listeleyerek takiplerinin yapılabilmesini, siparişe yönelik detay bilgilere ulaşılmasını sağlamaktadır.

Zorlu sipariş süreçlerinin, doğru koordine edilerek yanlış bilgilerden kaynaklanabilecek hataların minimum seviyeye indirilmesini, elektronik ortamdan haberleşme ile personellerinizin verimliliğinin artmasını böylece firmanızın iş gücü ve zamandan tasarruf edebilmesini sağlamaktadır.

Şikayetler Modülü

Bayilerin, firma ve ürünleriyle ilgili şikayetlerini ilgili görseller ile destekleyerek firmaya bildirebileceği ve ilgili şikayetleri görüntüleyebileceği modüldür.

 

Tiger Bayi Yönetim Sistemi

Temel Özellikleri
Kullanım Alanı : (B2B), Ticaret, İşletmeler, Kobi, Satış, Toptan, Pareakende

Kullanım Kılavuzu
Daha fazla detaylı yardım için kullanım klavuzuna bakınız. Kullanım klavuzu programın güncellemesi ile birlikte yenilenmektedir.


Broşür
Ürün hakkında tanıtım ve ürün içeriği hakkında dökumanlar için indirip içeriğe bakınız.

DETAYLI BİLGİ İÇİN