BOSFOR ETİCARET

Web de mağaza açarak işinizi internete taşımak, işlerinizi kolaylaştırıp düzene sokarak verimliliğinizi arttırmak için geliştirilmiştir.

Logo Tiger muhasebe programıyla tam entegre olan E-Ticaret Programı sitenizin tam zamanlı olarak güncel tutulmasını, böylece oluşabilecek hataların minimize edilmesini sağlamaktadır. 

Özellikler

? Sistemin ihtiyacı olan hosting sertifikası firmamız tarafından sağlanabilmektedir.

? Logo Tiger muhasebe programı ile tam entegrasyon sağlayarak, Logo Tiger’ da bulunan malzemelerin aktif olarak sisteme yansıtılmasını ve sitenin sürekli güncel kalmasını sağlamaktadır.

? Gelişmiş yönetim paneli ile kullanıcı kolaylıkla tüm işlemlerini gerçekleştirebilmekte, muhasebe programından gelen ürün görüntüleri ve açıklamaların sisteme otomatik olarak aktarılmasıyla zamandan tasarruf sağlanabilmektedir.

? Ürünlerin stok durum bilgileri, ürün bilgileri sistemin tamamen Logo Tiger programı ile eş zamanlı olarak çalışması ile hiçbir ek uğraşa gerek kalmadan zahmetsiz bir şekilde siteye aktarımı sağlanmaktadır.

? Logo Tiger programından siteye aktarılan fotoğraf ve ürün tanıtım alanları sınırlıdır ancak programımızın yönetim paneli ile sınırsız sayıda ürün görseli ve istenilen uzunlukta ürün tanıtım metni oluşturulabilmektedir.

? E-Ticaret programı ile kolay ürün girişi yapılabilmekte, siparişleri kolay takip edebilmekte ve site kolay bir şekilde yönetilebilmektedir.

? Program, müşteri isteğine göre tasarımı yapılabilen ve modüller eklenebilen esnek bir yapıya sahiptir.

? Responsive olarak geliştirilen E-Ticaret Programı mobil cihazlarla uyumludur.

? Sistemde bulunan ödeme çeşitleri kullanıcı isteğine bağlı olarak çeşitlendirilebilir, tüm ödeme şekilleri sisteme entegre edilebilir.

Satışlarınızı Arttırın

İnternet'in gücüyle tüm dünyaya ulaşabilir, işletmenizi hiç kapatmadan, günün 24 saati müşterilerinize hizmet sunabilir, online sipariş ve ödeme alarak işletmenizi İnternet üzerinden kontrol ederek genişletebilirsiniz.

Zorlu sipariş süreçlerinin, doğru koordine edilerek yanlış bilgilerden kaynaklanabilecek hata paylarının azaltılması sağlanmaktadır. Müşteri isteğine bağlı tüm ürünlere hızlı filtreleme özelliği ile kolay ulaşım sağlanabilmekte, müşteri sipariş sepeti ile satın alınan ürünlerini görüntüleyerek, sipariş takibi yaparak ürün gönderimi hakkında detaylı bilgi alabilmektedir.

Müşterilerin satın aldığı ürünlere göre favori ürünler oluşturulmakta böylece tekrarlanan alışverişler de kolay ulaşım sağlanabilmektedir.Müşteri kampanyalar ile ilgili bilgilendirilmektedir.

Son Derece Kolay                                                                                                                                                                              

Bosfor E-ticaret, Logo'da kayıtlı olan ürünlerinize otomatik bağlanmakta ve sitenizde yayınlamaktadır. Bu sayede sisteme ürünleri, ürün fotoğraflarını tek tek girmenize gerek kalmamaktadır. Logo'da kayıtlı olan müşterileriniz(cariler) ve yeni müşteriler hepsi sisteme giriş yaparak alışveriş yapabilmektedir.                                                                                                             

Sistem Mobil Versiyona Uyumlu

Sistem, siteye giriş yapılan cihazı algılayarak tasarım ve görüntüsünü cihaza entegre ederek kullanıcıya kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

Gelişmiş Yönetim Paneli

Web yönetim alanı, kullanıcıya zaman kaybettirmeden Logo'da bulunan ürün bilgi ve görsellerinin otomatik olarak aktarılma işlemini gerçekleştirmesi, aktarılan verilerin düzenlenerek sınırsız sayıda fotoğraf ve tanımlama metni yazılabilmesi, kısaca siteyle ilgili tüm alanların kolay bir şekilde düzenlenebileceği gelişmiş bir yönetim paneline sahiptir.

Ana modülleri;

Ürün Yönetim, Siparişler, Kmpanya ve Duyurular, Kullanıcılar, İçerik Yönetim, Raporlar, Ayarlar, Reklam, Marka Yönetim ve Sayfa Yönetimidir.    

Tüm ürün bilgilerinin Logo'dan programa otomatik olarak aktarımı gerçekleştirilerek, kategori ve alt kategorilerin hızlı ve zahmetsiz şekilde oluşturulması sağlanmaktadır.

Ürünler filtreleme ile listelenebilmekte, vitrin ürünleri seçilebilmekte, sınırsız sayıda görsel eklenebilmekte ve uzun tanımlamalar yapılabilmektedir. Sisteme eklenen yeni görsel ve tanıtımlar Logo'da bulunan kayıtları etkilmemektedir.

Ürünlere ait yorumlar listelenerek yönetici tarafında onaylanabilir, düzenlenebilir veya silinebilir, yalnızca yönetici tarafından onaylanan yorumlar sitede görüntülenebilmektedir.

Sistemden alınan siparişler listelenerek detaylı şekilde görüntülenebilmektedir. Böylece eksik veya hatalı siparişler tespit edilerek ürün gönderilmeden önlem alınabilmektedir.

Sistemde sınırsız sayıda kampanya ve duyuru oluşturulabilmektedir.

Kullanıcı bilgileri listelenerek sistemde yanlış kayıtların silinebilmesi, hatalı kayıtların düzenlenebilmesi ve yeni kullanıcıların eklenebilmesi sağlanmıştır.

Sisteme kaydı alınan bireysel veya kurumsal kullanıcıların, eş zamanlı olarak kayıtlarının Logo'yada kaynak bilgisi ile birlikte aktarımı sağlanmaktadır.

İçerik yönetimi modülü ile sitede yayınlanan, kullanıcının isteği doğrultusunda oluşturulan içerik sayfaları oluşturulmaktadır. 

 

BOSFOR ETİCARET

Temel Özellikleri
Kullanım Alanı : (B2B), Ticaret, İşletmeler, Kobi, Satış, Toptan, Pareakende

Kullanım Kılavuzu
Daha fazla detaylı yardım için kullanım klavuzuna bakınız. Kullanım klavuzu programın güncellemesi ile birlikte yenilenmektedir.


Broşür
Ürün hakkında tanıtım ve ürün içeriği hakkında dökumanlar için indirip içeriğe bakınız.

DETAYLI BİLGİ İÇİN