Talep Destek Yönetim Sistemi

İş Yükünüzü Azaltın

Talep Destek Yönetim Sistemi Programı, firmaların yoğun iş temposunda müşterilerden gelen taleplerin takibini kontrol altında tutularak yapabilmeleri, müşteri memnuniyetini maksimum düzeye çıkarabilmeleri ve gelen soru, bilgilendirme vb. taleplere hızlı dönüş yapabilmeleri için geliştirilmiştir.

İşlerinizi Kontrol Altında Tutun

Firma personellerinizin gelen müşteri taleplerine dönüş oranlarının takibini kolay bir şekilde yapabilmenizi, taleplerin takibini yapan personellerinizi ve taleplerin durumlarını görüntüleye bilmenize imkan sağlamaktadır.

Özellikler

 • Personellerinizin müşteri taleplerine dönüş oranlarını gösteren grafik ve sayısal veriler bulunur.
 • Taleplerin firmadaki tüm personel tarafından görüntülenmesi sağlanarak, iş dağılımının düzgün bir şekilde yapılması sağlanır.
 • Programa kayıtlı müşteri veya personel müşteri adına talep oluşturabilir. 
 • Kullanımı kolay ara yüzü ve anlaşılır menüleri ile işlem kolaylığı sağlar. 
 • İnternete bağlı bütün cihazlardan sisteme giriş yapılarak, işlemler gerçekleştirilebilir.
 • Kullanıcılar yeni talep oluşturmadan önce, diğer kullanıcıların oluşturduğu talepleri görüntüleyerek geçmişte benzer talepler olmuşsa bu talepleri ve çözümleri inceleyebilir.
 • Firmaya ait program vb. videolar sisteme yüklenerek, yalnızca programa kayıtlı olan müşterilerinizin görüntüleyebilmesi sağlanır.
 • Filtreleme özelliği ile istenilen talebe ulaşım hızlı bir şekilde sağlanır.
 • E-Fatura ile kullanıcı doğrulama işlemi yapılabilir.
 • Talepler gerçekleştirilirken yapılan işlemlerin ve talep ile ilgili notların görüntülenmesi sağlanır.
 • Sistem kullanıcısının takibinde olan talepler kategorilerine göre ayrı bir alanda listelenerek, kullanım kolaylığı sağlanır.
 • Talepler ile ilgili şirket içerisinde veya genel olarak, ileti gönderimi ve bu iletilerin görüntülenmesi sağlanır.

Ana Modüller 

Ana Sayfa, Talepler, Takibim, Takipte, Silinen Talepler, Firma, Kullanıcı, Video ve E- Fatura Bilgi programın ana modüllerini oluşturur.

Ana Sayfa

Yeni oluşturulan talepler ile ilgili bildirimler, taleplerin takip edilme ve tamamlanma oranlarının bulunduğu grafiksel alan ve talep rakamlarının sayısal verilerinin gösterildiği programın ana sayfasıdır.

Talepler Modülü

 Sistemde oluşturulan taleplerin listelendiği alandır. Bu alan ile yeni talepler oluşturulabilir, taleplerin ayrıntıları görüntülenebilir.

Takibim Modülü

Sisteme giriş yapan kullanıcının takibinde olan taleplerin kategorilerine göre listelendiği alandır. Taleplere kolay ulaşım sağlanabilmesi açısından filtreleme özelliği bulunur ve yeni talep kaydı oluşturulabilir.

Takipte Modülü

Sistemde bulunan kullanıcılar tarafından oluşturulan tüm taleplerin kategorilerine göre listelendiği ve listelenen taleplerin takibinde olan firma personellerinin görüntülenebildiği alandır.

Silinen Talepler Modülü

Sistemdeki kullanıcılar tarafından oluşturulan ve firma personelleri tarafından cevaplanarak kapanmış olan tüm taleplerin listelendiği alandır.

Firma Modülü

Sisteme kayıtlı olan firmaların listelendiği ve bu firmalara ait talep ve kullanıcıların görüntülenebildiği alandır.

Kullanıcı Modülü

Sistemde kaydı bulunan tüm kullanıcıların listelendiği ve kullanıcıya ait taleplerin görüntülenebildiği alandır.

Video Modülü

Sisteme kaydı yapılmış olan videoların yalnızca programa kayıtlı olan kullanıcılar tarafından görüntülenebildiği alandır.

E-Fatura Bilgi Modülü

E-Fatura kullanıcı doğrulama alanıdır.

 

Talep Destek Yönetim Sistemi

Temel Özellikleri
Kullanım Alanı : (B2B), Ticaret, İşletmeler, Kobi, Satış, Toptan, Pareakende

Kullanım Kılavuzu
Daha fazla detaylı yardım için kullanım klavuzuna bakınız. Kullanım klavuzu programın güncellemesi ile birlikte yenilenmektedir.


Broşür
Ürün hakkında tanıtım ve ürün içeriği hakkında dökumanlar için indirip içeriğe bakınız.

DETAYLI BİLGİ İÇİN